• Gençlik Kolları Başkan’ı Mustafa Yalçın’a Ziyaret

  Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanımız Sn Ahmet Aydın ,İl Başkanımız Sn Mehmet Dağtekin Belediye Başkan Adayımız Sn Dr. Süleyman Kılınç ve Merkez İlçe Başkanımız Sn Mustafa Alkayış ile Birlikte Gençlik Kolları Başkanlığına Atanan Sn Mustafa Yalçın'a Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundular.
  Türkçe
 • Dağtekin ve Beraberindeki Heyet Belediye Başkan Adayımız Dr. Süleyman Kılınç’ı Ziyaret Etti

  Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Aydın, İl Başkanı Mehmet Dağtekin ve Beraberindeki Heyet Belediye Başkan Adayımız Dr. Süleyman Kılınç'ı Ofisinde Ziyaret Etti
  Türkçe
 • MÜSİAD Şubesinden İl Başkanı Mehmet Dağtekin’e Ziyaret

  MÜSİAD Adıyaman şubesi İl Başkanı Mehmet Dağtekin'i makamında ziyaret etti.
  Türkçe
 • İl Başkanı Dağtekin Parti Binasında Vatandaşlarla Biraraya Geldi

  İl Başkanı Dağtekin Parti Binasında Vatandaşlarla Biraraya Geldi
  Türkçe
 • Dağtekin: “AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığına Mustafa Yalçın Atandı”

  AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, AK Parti Adıyaman Gençlik Kolları Başkanlığı’na Mustafa Yalçın'ın atandığını duyurdu.
  Türkçe
 • Adıyaman Üniversitesi Rektörü Gönüllü‘ye Ziyaret

  İl Başkanımız Sn Mehmet Dağtekin ,Belediye Başkan Adayımız Sn Dr. Süleyman Kılınç ,Merkez İlçe Başkanımız Sn Mustafa Alkayış ve İl Başkan Yardımcılarımızla Beraber Adıyaman Üniversitesi Rektörü Sn M.Talha Gönüllü'yü Ziyâret Ettiler.
  Türkçe
 • Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı Düzenlendi

  AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci:"Milletimizin belediyecilik adına hasret kaldığı her ihtiyacını gidermek için AK Parti kadroları iş başındadır. Tevazu, samimiyet ve gayret anlayışıyla insanlarımızın sadece oylarına değil gönüllerine de talip olduk"
  Türkçe