• ×

  İlçe Başkanı

  AHMET ÖZTÜRK

  Tut

  1964 Yılında Adıyaman Besni İlçesinde Doğdum.İlkokul mezunu Tut İlçesinde Esnaflık Yapıyorum.evli 4 çocuk babasıyım

 • ×

  İlçe Başkanı

  EMİN ALPASLAN

  Gerger

  1959 yılında gergerde doğdum ortaokul mezunu esnafım 09.09.2008 yılında AK Parti belediye meclis üyesi seçildim. Daha sonra AK Parti Gerger ilçe yönetim kurulu başkan vekilliğinde bulundum 08,10,2014 ‘in den beri ilçe yönetim kurulu başkanlığında bulundum.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ENGİN AKEL

  Kahta

  12 Nisan 1974 de Adıyaman Kahta’da doğdum. -İlkokulu Kubilay,Ortaokulu ve Liseyi Kahta Lisesi’nde tamamladım. -Çalışma hayatına ortaokulda okuldan arta kalan zamanlarda 32 yıllık bir aile şirketimiz olan AKELLER Gıda Ltd.Şti de çalışmaya başladığımda 800 bayiimize gıda dağıtıcılığı yapmakta idim. -1992 de Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesine girdim ve 1996 da mezun oldum.3 ay sonra da doğup büyüdüğüm Kahta ilçemizde AKEL ECZANESİ adıyla Eczanemi açtım.Halen 21 yıldır aynı yerde Eczacılık yapmaya devam etmekteyim. -1993 de Refah Partisi İstanbul Fikirtepe Mahallesi Mahalle Temsilcisi oldum -1994 de Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip ERDOĞAN'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na Aday olduğu Yerel Seçimde Refah Partisini Temsilen Sandık Kurulunda görev aldım. -2011 Genel Seçimlerinde AK Partimiz için SKM de görev aldım. -2011 de Ak Parti Kahta İlçe Başkanlığına Aday oldum. -2012 Şubat ayında İstanbul’da Bahçeşehir Üniversitesi’nde ‘’Küresel Siyaset Ve Uluslararası İlişkiler Master programına başladım.Derslerimizi İstanbul’un yanı sıra Amerika’da Washington DC,Almanya’da Berlin,İsrail’de Telaviv,Filistin’de Kudüs ve Ramallah’da bizzat yerinde yaşayarak aldık.29 Ocak 2014 de’’ AK Parti Dönemi Türkiye Irak İlişkileri’’ konulu bitirme projem ile Master Derecemi alarak mezun oldum. -2012 Şubat ayında İstanbul Üniversitesi ve Hasan Kalyoncu Üniversitelerinin birlikte düzenlemiş oldukları çift diplomalı ‘’Liderlik ve Küresel Girişimcilik’’ Master Programına kaydoldum.Teorik derslerimi başariyle tamamladım.Bitirme projemi ’’Siyasal Partilerde Hizmetkar Liderlik’’ alanında çalışıyorum ve inşallah bu dönem tamamlayarak mezun olmayı planlıyorum. -07 Şubat 2014 de 5 Milletvekilimizin ortak ittifakı ve Genel Merkezimizin görevlendirmesi üzerine AK Parti Kahta İlçe Başkanlığı görevini büyük bir gurur ve onur ile sürdürmekteyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HASAN ERDEM

  Samsat

  1971 yılında Samsat ilçesi doğumluyum. Evli 4 çocuk babasıyım Samsat ilçesinde esnafım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MAHMUT AVCİ

  Çelikhan

  1967 çelikhan doğumluyum lise mezunuyum esnafım 2002 yılında itibaren akpartide ilçe yünetim kurulu üyesiyim halen başkan yardımcısı olarak çalışıyurum devam etmekteyim evliyim 4 çoçuk babasıyım

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET HANİFİ ERDEM

  Merkez

  Mehmet Hanifi Erdem 1964'de Adıyaman'da doğdu. 2002 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu. Refah Partisi Gençlik Kolları, Fazilet Partisi Kurucu Üyesi, Fazilet Partisi Belediye Meclis Üyesi, Saadet Partisi Kurucu Üyesi, Saadet Partisi Belediye Meclis Üyesi, Has Parti Kurucu Üyesi, Has Parti Belediye Meclis Üyesi, AK Parti Belediye Meclis Üyesi olarak görev aldı. 2016 yılında AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanlığına atandı. Evli ve 5 çocuk babası olan Mehmet Hanifi Erdem Adıyaman'da Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak çalışmaya devam ediyor.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA ÇİĞDEM

  Besni

  1984 Yılında Adıyaman Besni İlçesinde doğmuşum.İlk öğrenimimi Dumlupınar ilk öğretim okulunda Orta Okul ve Lise öğrenimimi Besni Lisesinde 2001 yılında tamamladım.2002-2003 Eğitim ve Öğretim yılında Diyarbakır Dicle üniversitesi Hukuk Fakültesine kaydımı yaptırdım ve 2006 yılında Hukuk fakültesinden mezun oldum.2007 yılında vatani görevimi Asteğmen olarak Kahramanmaraş'da yaptım.2008 Yılında meslek ile birlikte partimizin ilçe yönetim kurulunda Hukuk ve siyasi işler Başkan yard.Olarak görev aldım.2011 yılı Eylül ayında mevcut ilçe Başkanının istifası ile Ak Parti Besni İlçe başkanlığına Genel Merkez tarafından atamam yapıldı.2011 Kasım ayında yapılan 4.Olağan Kongre ile İlçe Başkanlığına seçildim.Halen Ak Parti Besni İlçe Başkanı olarak görev yapmaktayım.Evli ve bir çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  NİZAMİ YANCAR

  Gölbaşı

  1964 ADIYAMAN GÖLBAŞI da doğdum,şu an AK PARTİ YÖNETİM KURULU üyesiyim ve parti de İLÇE BAŞKANLIĞI görevin de bulunmaktayım. evli 3 çocuk babasıym.