• ×

  İlçe Başkanı

  AHMET ÖZTÜRK

  Tut

  1964 Yılında Adıyaman Besni İlçesinde Doğdum.İlkokul mezunu Tut İlçesinde Esnaflık Yapıyorum.evli 4 çocuk babasıyım

 • ×

  İlçe Başkanı

  BEDİR YENİ

  Kahta

 • ×

  İlçe Başkanı

  EMİN ALPASLAN

  Gerger

  1959 yılında gergerde doğdum ortaokul mezunu esnafım 09.09.2008 yılında AK Parti belediye meclis üyesi seçildim. Daha sonra AK Parti Gerger ilçe yönetim kurulu başkan vekilliğinde bulundum 08,10,2014 ‘in den beri ilçe yönetim kurulu başkanlığında bulundum.

 • ×

  İlçe Başkanı

  FİKRET ÖKSÜZ

  Sincik

 • ×

  İlçe Başkanı

  HASAN ERDEM

  Samsat

 • ×

  İlçe Başkanı

  MAHMUT AVCİ

  Çelikhan

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA ALKAYIŞ

  Merkez

  1972 Yılında Adıyaman’da doğdum. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1995 yılında mezun oldum. 18 yıldır Adıyaman Barosuna kayıtlı olarak serbest avukatlık yapmaktayım. 1999 yılından itibaren uzun süre Memur-Sen (Eğitim Bir Sen Adıyaman Şubesi) in ücretsiz Avukatlığını yaptım.Hukukçular Derneği Adıyaman Temsilciliğini sürdürmekteyim. Üniversite yıllarımda Milli Gençlik Vakfı(MGV) ve Refah Partisi Gençlik Kolları üyeliklerinde bulundum.1998 yılında Fazilet Partisi Merkez İlçe Başkanlığının kurucuları arasında yer aldım. 1999 yılında da Fazilet Partisi İl Başkanı, Ak Parti MKYK Yedek üyeliğine getirildim.2014 yılında AK Parti İl Başkan Yardımcısı olarak görev aldım. AK Parti Adıyaman İl Halkla İlişkiler Başkanı olarak görev yaptım.Daha sonra AK Parti AR-GE İl Başkan Yardımcılığı görevinde bulundum.7 Haziran,1Kasım ve Genel seçimleri ile 16 Nisan Referandum seçimlerinde İl SKM de görev alarak çalıştım.Hem Yerel seçimler de hem de son iki Genel Seçimde Avukat olarak görev aldım. Evli ve üç çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA ÇİĞDEM

  Besni

  1984 Yılında Adıyaman Besni İlçesinde doğmuşum.İlk öğrenimimi Dumlupınar ilk öğretim okulunda Orta Okul ve Lise öğrenimimi Besni Lisesinde 2001 yılında tamamladım.2002-2003 Eğitim ve Öğretim yılında Diyarbakır Dicle üniversitesi Hukuk Fakültesine kaydımı yaptırdım ve 2006 yılında Hukuk fakültesinden mezun oldum.2007 yılında vatani görevimi Asteğmen olarak Kahramanmaraş'da yaptım.2008 Yılında meslek ile birlikte partimizin ilçe yönetim kurulunda Hukuk ve siyasi işler Başkan yard.Olarak görev aldım.2011 yılı Eylül ayında mevcut ilçe Başkanının istifası ile Ak Parti Besni İlçe başkanlığına Genel Merkez tarafından atamam yapıldı.2011 Kasım ayında yapılan 4.Olağan Kongre ile İlçe Başkanlığına seçildim.Halen Ak Parti Besni İlçe Başkanı olarak görev yapmaktayım.Evli ve bir çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  YAŞAR GÜL

  Gölbaşı