×

Ak Parti Adıyaman İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (416) 214 25 35

 • Birlikte Başardık
  Adıyaman AK İcraatlar
 • AK PARTİ İL BAŞKANIMIZIN İLÇE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR.

  AK Parti Adıyaman İl Başkanı Seyfettin BİLEN ve Yönetim Kurulu üyeleri, Gerger, Sincik ve Kahta İlçe Teşkilatlarını ziyaret etti. Göreve geldiği günden bu güne dur durak bilmeyen AK Parti İl Başkanı Seyfettin Bilen, ziyaretlerde yaptığı açıklamalarda, birlik ve bearberliği muhafaza etmek zorunda olduklarını söyledi. Türkiye'nin 2023 hedefine emin adımlarla yürüdüğünü aktaran Bilen, şunları kaydetti: “ Ak Parti Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet DAVUTOĞLU’nun ortaya koyduğu Yeni Türkiye’nin İnşasında; teşkilatlarımızın gerekeni yapacağı konusunda arkadaşlarıma ve teşkilatımıza güvenim tamdır. Her şeyden önce biz Adıyaman’da ortak bir akılla, kolektif çalışma ve ruhla, büyük bir aile olma bilinciyle il ve İlçe Teşkilatlarımızın çalışmaları ile emin adımlarla hedefe yürümekteyiz. Tüm İlçe Teşkilatlarımıza bugüne kadar göstermiş oldukları çalışmalarından dolayı teşekkür eder, bundan sonra daha da gayretli bir şekilde çalışmalarını temenni ederim” dedi.
  Teşkilat
 • Bakanlar Kurulu toplandı

  Bakanlar Kurulu, Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında toplandı.
  Genel Başkan'dan
 • Adıyaman İl Başkanımız Sayın Seyfettin Bilen kamu kurumlarına ziyaretlerde bulundular

  Ak Parti Adıyaman İl Başkanımız Seyfettin Bilen ve Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte,hafta içi devlet kurumlarını gezdi. Adıyaman PTT Baş Müdürünü ve Çalışanlarını ziyaretlerinde bulundular,Adıyaman Defterdarlık Müdürlüğünü ziyaretinde bulundular.,Adıyaman Türk Telekom Müdürlüğünü ziyaretinde bulundular.Adıyaman il Emniyet Müdürlüğünü ziyaretinde bulundular.Adıyaman İl Özel İdare Genel Sekreteri Kenan Doğan'ı Makamında ziyarette bulundular.Adıyaman Cumhuriyet Başsavcısı Ali Ulvi YILMAZ'ı Makamında ziyaret ettiler,Adıyaman Adıyaman Baro Başkanı Av.Hasan Demir'i Makamında ziyaret ettiler
  Teşkilat
 • Ak Parti İl Başkanımız sayın Seyfettin BİLEN iade-i ziyaretlere başladı

  Ak Parti İl Başkanımız Seyfettin BİLEN ve İl Yönetim Kurulu üyelerimiz tebrik ziyaretlerinden sonra iade-i ziyaretlere başladı. İl Başkanımız Seyfettin BİLEN ve İl Yönetim Kurulu üyelerimiz Adıyaman Belediye Başkanımız Fehmi Hüsrev KUTLU'yu makamında ziyaret etti. Belediye Başkanımız F.Hüsrev KUTLU Adıyaman Belediyesi 'nin yakın zamanda gerçekleştirilecek olan projeleri hakkında İl Yönetim Kurulu Üyelerimize bilgi paylaşımında bulundu. 'Daima Millet Daima Hizmet' sloganını her zaman göstereceklerini beyan etti.
  Teşkilat
 • AK PARTİ ADIYAMAN İL BAŞKANIMIZ SAYIN SEYFETTİN BİLEN, VATANDAŞLARIMIZIN SORUNLARINI DİNLİYOR

  AK PARTİ ADIYAMAN İL BAŞKANIMIZ SAYIN SEYFETTİN BİLEN,PARTİ BİNAMIZDA HER HAFTA OLDUĞU GİBİ YOĞUN BİR ŞEKİLDE VATANDAŞLARIMIZIN SORUNLARINI DİNLİYOR.
  Teşkilat
 • Barış ve İtidal Temas Grubu’nu kabulü

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez başkanlığındaki Barış ve İtidal Temas Grubu üyelerini kabul etti.
  Genel Başkan'dan
 • AK PARTİ ADIYAMAN İL BAŞKANLIĞI BELDE BAŞKANLARINI BELİRLEDİ.

  Ak Parti Adıyaman İl Başkanımız Sayın Seyfettin Bilen’in Başkanlığında yapılan toplantı sonrasında Adıyaman’ın 14 Belde Başkanı belirlenmiş oldu.
  Teşkilat
 • Aile ve Sosyal Politikalar Bakan yardımcımız Çiğdem ERDOĞAN katılımıyla ödül töreni geçekleşti

  Adıyaman Beyaz Ay Derneği tarafında Düzenlenen "Engelli Bir Arkadaşım Olsa" konulu yarışmanın ödül töreni yapıldı.Törene katılan Aile ve Sosyal Politikalar Bakan yardımcımız Çiğdem ERDOĞAN ATABEK,Türkiye Beyaz Ay Derneği Genel Başkanı Lokman Ayva,Grup Başkanvekilimiz Ahmet AYDIN,Milletvekilimiz Salih FIRAT,İl Başkanımız Seyfettin BİLEN,Merkez İlçe Başkanımız M.Hakan GÜRSOY,il Belediye Başkanımız F.Hüsrev Kutlu,İl Kadın Kolları Başkanımız Ayla PEKTAŞ programa katıldılar. Etkinlikte, görme engelli Semra Özen yazdığı şiiri okudu. Engelli kızın şiirini okuduğu sırada Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek ve diğer katılımcıların gözlerinin yaşlarını tutmadılar. Etkinlik, dernek tarafından düzenlenen çeşitli yarışmalarda dereceye girenlere hediyeler verilmesi ile son buldu.
  Teşkilat
 • Peter Szijjarto’yu kabul etti

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakanı Peter Szijjarto'yu kabul etti.
  Genel Başkan'dan
 • Aile ve Sosyal Politikalar Bakan yardımcımız Kadın Danışma Merkezimizin açılışını yaptılar

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakan yardımcımız Çiğdem ERDOĞAN ATABEK,Grup Başkanvekilimiz Ahmet AYDIN,Milletvekilimiz Salih FIRAT,İl Başkanımız Seyfettin BİLEN,Merkez İlçe Başkanımız M.Hakan GÜRSOY,il Belediye Başkanımız F.Hüsrev Kutlu,İl Kadın Kolları Başkanımız Ayla PEKTAŞ il Birlikte Kadın Danışma Merkezimizin açılışını yaptılar
  Teşkilat

Adıyaman Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan